Skrivskåp

Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1800-talets början, gustaviansk provinsarbete, räfflade dörrspeglar, bemålat samt bronserade detaljer, höjd ca 200, 96x51 cm, nyckel finns

Renoverat, kompletterat, senare bemålning, slitage

626928

2019-03-23