Rymdskepp Japan

Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan
Rymdskepp Japan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOSUGE FLYING SAUCER, 1950-60-tal, rymdfarkost med förare, lackerad och litograferad plåt med plastdetaljer, batteridriven, diameter ca 20 cm, fabriksförpackning medföljer

Förpackning med slitage, ej funktionstestad

626933

2019-03-23