Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ICHIKO LINCOLN PERSONBIL, 1950-tal, lackerad plåt i 2 toners blå, litograferad inredning, friktionsdriven, ställbara framhjul, längd ca 43 cm
Obetydliga/smärre lack och plåtskador
626934
2019-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här