Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÅL, "Colora", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, klar fotklack, dekor av ränder i blått och rött, signerad Kosta LC 5, höjd 12, längd 21 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
626938
2019-03-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner