Skål Colora Vicke Lindstrand Kosta

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKÅL, "Colora", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, klar fotklack, dekor av ränder i blått och rött, signerad Kosta LC 5, höjd 12, längd 21 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

626938

2019-03-26