Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
KONSOLBORD, sekelskiftet 17/1800-tal, troligen Frankrike, dekor med trompe l´oil-måleri, kannelerade ben, höjd ca 77 cm
Åldersrelaterat slitage, patina, sprickor, lagningar
626940
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här