Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KONSOLBORD, sekelskiftet 17/1800-tal, troligen Frankrike, dekor med trompe l´oil-måleri, kannelerade ben, höjd ca 77 cm

Åldersrelaterat slitage, patina, sprickor, lagningar

626940

2019-03-26