Raoul Ubac färglitografi

Raoul Ubac färglitografi
Raoul Ubac färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAOUL UBAC (1910-1985), Komposition, (1965), signerad i trycket Ubac, färglitografi, ca 37x27 cm

626948

2019-03-22