Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRMÅLNING, 1900-tal, signerad Franz Kowalz (enl uppgift 1885-1973), "Fruktstilleben med fat",olja, 10x7 cm, metallram
626960
2019-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här