Lars-Gunnar Nordström oljemålning

Klubbat för:

7 000 EUR

Utropspris

3 000 EUR

LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014) "Vertikal komposition", a tergo signerad samt daterad 1980, olja på pannå, 64x23, 5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

626965

2019-04-15