Visitkortsställ

Visitkortsställ
Visitkortsställ
Visitkortsställ
Visitkortsställ
Visitkortsställ
Visitkortsställ
Visitkortsställ
Visitkortsställ

Klubbat för:

5 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VISITKORTSSTÄLL, tidigt 1900-tal, sjöodjur som bär upp snäckskal med trummande pojke, höjd ca 15,5 cm, delvis patinerad brons

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage

626981

Päivämäärä:

2019-03-23