Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL WILHELMSSON (1866-1928): Figurscen, signerad C Wilhelmsson, monogramsignerad och daterad i plåten CW 1918, 36/50, etsning, bildmått ca 15x10,5 cm
Gulnad
626992
2019-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här