Carl Wilhelmsson etsning

Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CARL WILHELMSSON (1866-1928): Figurscen, signerad C Wilhelmsson, monogramsignerad och daterad i plåten CW 1918, 36/50, etsning, bildmått ca 15x10,5 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnad

626992

2019-03-22