Telefonbänk

Telefonbänk
Telefonbänk
Telefonbänk
Telefonbänk
Telefonbänk
Telefonbänk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TELEFONBÄNK, 1900-talets andra hälft, teak, löstagbara fack, höjd ca 59, 80x32 cm

Ytskador

627000

2019-03-22