Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
400 EUR
EERO AARNIO, stol, "Pastilli", formgiven 1968 för Asko,
gul glasfiber, diameter 94 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Ställvis fläckar samt slitage.
627002
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här