Filmaffisher, 3 st

Filmaffisher, 3 st
Filmaffisher, 3 st
Filmaffisher, 3 st
Filmaffisher, 3 st
Filmaffisher, 3 st
Filmaffisher, 3 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILMAFFISHER, 3 st, "Barnets Värld", "Fars Dag", "Klas Klättermus", bladmått ca 70x100 cm, oramade.

Skador, slitage, revor och veck.

627004

2019-03-22