Sidobord Alberts Tibro

Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro
Sidobord Alberts Tibro

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, Alberts, Tibro, 1960-tal, teak, märkta, höjd 50 cm, skivan 65x45 cm

En skiva med repor

627014

2019-03-26