Klubbat för:
1 250 EUR
Utropspris
800 EUR
ALVAR AALTO, satsbord E 88, 3 delar, 1950-tal, höjd 57 cm, bredd 66 cm, djup 36 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Smärre åldersrelaterat slitage
627033
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här