Alvar Aalto satsbord E88

Alvar Aalto satsbord E88
Alvar Aalto satsbord E88
Alvar Aalto satsbord E88
Alvar Aalto satsbord E88
Alvar Aalto satsbord E88
Alvar Aalto satsbord E88
Alvar Aalto satsbord E88
Alvar Aalto satsbord E88

Klubbat för:

1 250 EUR

Utropspris

800 EUR

ALVAR AALTO, satsbord E 88, 3 delar, 1950-tal, höjd 57 cm, bredd 66 cm, djup 36 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Smärre åldersrelaterat slitage

627033

2019-04-15