Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, fanérat i mahogny, inredning med brädspel, utdragbara skivor, höjd 78, 89x43 cm

Lagningar, slitage

627035

2019-03-23