Sängbord
2019-03-23
627051
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, jugend, omkring 1900, fanerat med mahogny, marmorskiva, beslag i mässing, höjd 82, 47x38 cm
Slitage, maskstugent, sprickor