Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, jugend, omkring 1900, fanerat med mahogny, marmorskiva, beslag i mässing, höjd 82, 47x38 cm

Slitage, maskstugent, sprickor

627051

2019-03-23