Bordsuppsats
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSUPPSATS, Grand tour, 1800-talets andra hälft, putto hållande fat, patinerad brons, fat i glas, sockel i bleu turquin marmor höjd ca 23 cm
Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour
Nagg, slitage
627060
2019-03-23