Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BORDSUPPSATS, Grand tour, 1800-talets andra hälft, putto hållande fat, patinerad brons, fat i glas, sockel i bleu turquin marmor höjd ca 23 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Zustandsbeschreibung

Nagg, slitage

627060

2019-03-23