Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JULES FRÉDÉRIC BALLAVOINE (Frankrike, 1855-1901):
Kvinna och svan, signerad J. Ballavoine, olja på duk, ca 33,5x41,5 cm
Krackelerad, färgbortfall
627067
2019-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här