Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRITZ VON DARDEL (1817-1901): Sällskap i eka, enligt uppgift Långängen sett från norra Djurgården, signerad och daterad FD 1835, pastell, bildyta ca 34x47,5cm
Revor och repor
627073
2019-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här