Matbord teak
2019-03-26
627076
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, 1900-talets mitt, underrede i bok, skiva fanerad i teak, höjd ca 70 cm, skivans mått ca 120x75 cm, 1 iläggsskiva á 40 cm undertill
Bruksslitage