Tennkåsor

Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor
Tennkåsor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KÅSOR, 2 st, samerabeten, tenn, stämplade SWA, daterade 1971 resp. 1973, varav 1 på kedja, längd ca 8 resp. 9 cm

1 med etikett undertill

627099

2019-03-26