Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KÅSOR, 2 st, samerabeten, tenn, stämplade SWA, daterade 1971 resp. 1973, varav 1 på kedja, längd ca 8 resp. 9 cm
1 med etikett undertill
627099
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här