Maurice Blanchard gouache

Maurice Blanchard gouache
Maurice Blanchard gouache
Maurice Blanchard gouache
Maurice Blanchard gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAURICE BLANCHARD (1903-69): Stockholmsmotivv, signerad Maurice Blanchard samt daterad 55, gouache, ca 31x40 cm

627113

2019-03-31