Skulptur brons Indien Ganesha

Skulptur brons Indien Ganesha
Skulptur brons Indien Ganesha
Skulptur brons Indien Ganesha
Skulptur brons Indien Ganesha
Skulptur brons Indien Ganesha
Skulptur brons Indien Ganesha
Skulptur brons Indien Ganesha
Skulptur brons Indien Ganesha

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, brons, Indien, 1900-talets första hälft, i form av Ganesha, sittande på lotus, höjd ca 31 cm

Slitage, smärre nagg

627120

2019-03-26