Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TAKLAMPA, "Sputnik", Stilnovo stil, sannolikt Italien, 1900-talets mitt, mässing och lackerad metall, höjd 102 cm, diameter 45 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

627141

2019-03-30