Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BREVPRESS, i form av lejon med ungar, Grand tour souvenir, 1800-talets slut, utförd i marmor Rosso antico, längd ca 14 cm

Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour

Smärre nagg

627145

2019-03-23