Omega Genève

Omega Genève
Omega Genève
Omega Genève
Omega Genève
Omega Genève
Omega Genève
Omega Genève
Omega Genève

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OMEGA GENÈVE, automatiskt urverk, stål, plexiglas, stavindex, stor sekundvisare, datum, krona med Omega tecken, läderrem Omega med sölja i stål, ref nr 166041, kal 565, verk nr 31915211, Ø ca 34 mm

Bruksslitage. Glas med skador. Fungerar vid inlämning. Ej funktionsgaranti.

627175

2019-03-26