Sigrid Schauman oljemålning

Sigrid Schauman oljemålning
Sigrid Schauman oljemålning
Sigrid Schauman oljemålning
Sigrid Schauman oljemålning
Sigrid Schauman oljemålning
Sigrid Schauman oljemålning
Sigrid Schauman oljemålning
Sigrid Schauman oljemålning

Klubbat för:

3 400 EUR

Utropspris

1 800 EUR

SIGRID SCHAUMAN (1877-1979) Himlen över hustaken, signerad, olja på pannå, 27x19 cm

627177

2019-05-20