Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATGRUPP, 16 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, modell Axet, träskuren dekor, textilklädda sitsar, bestående av: bord, 12 stolar, 2 karmstolar, skåp, 5 iläggskivor med sarg vardera 48 cm, bordets höjd 74, diameter 125, skåpets höjd ca 173, 115x46 cm, nyckel finns
Slitage, ej karm lös, sprickor, repor
627186
2019-03-23