Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATGRUPP, 16 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, modell Axet, träskuren dekor, textilklädda sitsar, bestående av: bord, 12 stolar, 2 karmstolar, skåp, 5 iläggskivor med sarg vardera 48 cm, bordets höjd 74, diameter 125, skåpets höjd ca 173, 115x46 cm, nyckel finns

Slitage, ej karm lös, sprickor, repor

627186

2019-03-23