Klubbat för:
1 000 EUR
Schätzwert
1 200 EUR
Beschreibung
TYKO SALLINEN (1879-1955) Vid midnatt, signerad samt daterad -11, olja på pannå, 33,5x21 cm
Zustandsbeschreibung
627187
2019-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner