Tyko Sallinen oljemålning

Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning

Klubbat för:

1 000 EUR

Schätzwert

1 200 EUR

Beschreibung

TYKO SALLINEN (1879-1955) Vid midnatt, signerad samt daterad -11, olja på pannå, 33,5x21 cm

Zustandsbeschreibung

627187

2019-05-20