Parurnor

Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor
Parurnor

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PARURNOR, sekelskifte 1900, delvis förgylld och patinerad brons, sockel i svart sten, ca 36 cm

Socklar med mindre nagg

627194

2019-03-23