Omega Polaris herrarmbandsur

Omega Polaris herrarmbandsur
Omega Polaris herrarmbandsur
Omega Polaris herrarmbandsur
Omega Polaris herrarmbandsur
Omega Polaris herrarmbandsur
Omega Polaris herrarmbandsur
Omega Polaris herrarmbandsur
Omega Polaris herrarmbandsur
Omega Polaris herrarmbandsur
Omega Polaris herrarmbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, armbandsur, Seamaster, Polaris, 1980-tal, guld/stål, quartz, safirglas, dag, datum, boettnr. 396.1022, 396.1222, integrerad originallänk, viklås, diameter 31,5 mm

Går ej (Batteri borttaget), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

627196

2019-04-01