Omega Polaris herrarmbandsur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Seamaster, Polaris, 1980-tal, guld/stål, quartz, safirglas, dag, datum, boettnr. 396.1022, 396.1222, integrerad originallänk, viklås, diameter 31,5 mm
Går ej (Batteri borttaget), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
627196
2019-04-01