Edvard Andersson oljemålning

Edvard Andersson oljemålning
Edvard Andersson oljemålning
Edvard Andersson oljemålning
Edvard Andersson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDVARD ANDERSSON (1891-1967): Porträtt, signerad Edvard Andersson, daterad 1943, olja på pannå, ca 91x60 cm

627197

2019-03-23