Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1930/40-tal, fanérat i betsat björk och alrot med mässing beslag, centrala glasdörren med bakomliggande hyllplan, övenpå en låda, flankerade av 2 dörrar med stjärnor dekor, höjd ca 140, 148x44 cm

Bruksslitage, mindre repor, märken, ställvis mindre förlust av betsning

627201

2019-03-31