Jörgen Stening skulptur
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JÖRGEN STENING (född 1943), "Övergreppet", skulptur, patinerad brons på järn sockel, ej signerad, höjd (inkl sockeln) ca 162 cm
Slitage, rost, anlöpning, ställvis några mindre hål pga rost
627205
2019-03-26