Dinky Toys modellbilar Frankrike
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DINKY TOYS MODELLFORDON, 6 st, 1950-60-tal, Frankrike, bestående av Citroen 2 CV, Borgward Isabella, Vespa 2 CV, Citroen 11BL, Peugeot D.3.A, Lastbil med öppet flak
Lastbilen med lackskador samt saknar reservdäck undertill, obetydliga skador
627221
2019-03-23