Claes Hake blanteknik

Claes Hake blanteknik
Claes Hake blanteknik
Claes Hake blanteknik
Claes Hake blanteknik
Claes Hake blanteknik
Claes Hake blanteknik

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAES HAKE (född 1945): Komposition, signerad Hake, sannolikt 1980-tal, blandteknik på papper (kol och pastell), ca 67x48 cm

Ej examinerad ur ramen

627243

2019-03-27