Oljemålning Mats Rydstern

Oljemålning Mats Rydstern
Oljemålning Mats Rydstern
Oljemålning Mats Rydstern
Oljemålning Mats Rydstern
Oljemålning Mats Rydstern
Oljemålning Mats Rydstern

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS RYDSTERN (född 1952): Stilleben, signerad Mats Rydstern och daterad 1979 a tergo, olja på duk, ca 63x80 cm

627267

2019-03-23