Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAREL APPEL (1921-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Appel 75, numrerad 74/100, färglitograf, motivmått ca 51x66 cm
Gulnat blad
627273
2019-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här