Karel Appel litografi

Karel Appel litografi
Karel Appel litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAREL APPEL (1921-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Appel 75, numrerad 74/100, färglitograf, motivmått ca 51x66 cm

Gulnat blad

627273

2019-03-23