Staffan Hallström
2019-03-23
627276
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976), "Jägare i vass", signerad Staffan Hallström, HC I, färglitografi, bildmått ca 67x51 cm