Kjell Rosén oljemålning

Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ROSÉN (1909-1982): Modell, signerad och daterad Rosén -63, olja på duk, ca 78x60 cm

627279

2019-03-23