Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT LARSSON, soffbord, 1960-tal, Alberts möbelfabrik Tibro, stomme fanerad i teak, undertill stämplad och daterad 1963, höjd ca 55 cm, skivans mått ca 68x122 cm
Minimalt slitage
627285
2019-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här