Paul Tuttle Loung chair

Paul Tuttle Loung chair
Paul Tuttle Loung chair
Paul Tuttle Loung chair
Paul Tuttle Loung chair
Paul Tuttle Loung chair
Paul Tuttle Loung chair
Paul Tuttle Loung chair
Paul Tuttle Loung chair
Paul Tuttle Loung chair
Paul Tuttle Loung chair

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL TUTTLE, Lounge Chair, fåtölj i förkromat fjäderstål och skinn, 1980-tal, Flexform, Schweiz, höjd ca 76, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage, skinnet med sprickor

627292

2019-03-23