Fåtölj
Klubbat för:
320 EUR
Utropspris
300 EUR
FÅTÖLJ, sk. red and blue chair, Gerrit Rietveld-stil, okänd tillverkare, lackerat trä i svart, rött, blått och gult, höjd 80 cm, bredd 65 cm, djup ca 80 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Smärre åldersrelaterat slitage.
627293
2019-06-11